sol
Acil Taksi ve Transfer ihtiyaclariniz icin 7/24 Online TAKSiLAND.

Bursa, istanbul, Ankara, izmir, tum Turkiye farketmez. Siz isteyin yeter...

Taksi Rehberi uygulamasi ile Yukleyin, Dokunun, Taksiniz Kapinizda...

Taksiland daima genisliyor, ornek olmaya devam ediyor...

taksiturk.com, taksikart.com, taksiuludag.com, taksimatik.com, taksiland.com, vipland.com.tr

Ziyaretçi Sayısı : 67985  
Kaliteli TAKSİ hizmeti vermeyi ana ilke edinen TAKSİLAND üyeleri olarak; Güvenlik soruşturmasından geçirilmiş, tek-tip kıyafetli, günlük sakal traşını olmuş, güvenilir ŞOFÖRLERİMİZ, temiz ve periyodik bakımları düzenli yapılmış ARAÇLARIMIZ, Bilgisayar sistemli ve iletişimin tüm imkanlarıyla donatılmış YAZIHANEMİZ ile Siz değerli üyelerimize kaliteli taksicilik hizmeti vermek üzere 24 SAAT hizmetinizdeyiz.

.:: ÜYE ARAÇLARIMIZDAN, ÜYE MÜŞTERİLERİMİZE VERİLEN HİZMETLER ::.

RANDEVULU ARAÇ TAHSİSİ HİZMETİ
Üyelerimiz merkezimize önceden haber vererek, istediği zamanda, üye araçlarımızdan herhangi birinin, istediği yerden, istediği saatte kendisini yada misafirini almasını isteyebilir. ( TAKSİMETRE ÜCRETİ )

GSM TELEFONLAR İÇİN KONTÖR HİZMETİ
Üyelerimiz günün 24 saati acil durumlarda merkezimizi arayarak yada araçlarımızda yolculuk ederken TURKCELL, TELSİM, ARİA, AYCELL GSM hatları için kontür satın alabilirler. ( SADECE KONTÜR ÜCRETİ )

BEBE KOLTUKLU ARAÇ HİZMETİ
Üyelerimiz randevulu olmak kaydı ile günün her saati merkezimizden BEBE KOLTUKLU TAKSİ talebinde bulunabilirler. Randevu öncesi araca BEBE KOLTUĞU monte edilerek müşteriye gönderilecektir. Müşterilerimiz aynı aracı dönüş içinde talep edebilirler.
( TAKSİMETRE ÜCRETİ )

ARAÇ ŞARJ CİHAZI HİZMETİ
Üyelerimizin acil ihtiyaçlarında kullanılmak üzere merkezimizde ARAÇ ŞARJ CİHAZLARI bulundurulmaktadır. İhtiyaç anında önceden bildirilmek kaydı ile bu cihazlar araçla birlikte talep edilip yolculuk boyunca kullanılabilmektedir. ( ÜCRETSİZDİR )

UYANDIRMA HİZMETİ
Üyelerimiz günün herhangi bir saati için uyandırma ve TAKSİ talebinde bulunabilir.
Örnek: Yarın sabah 06.00'da ... .. .. nolu telefondan uyandırın. 06.45 te araç gönderin. ( TAKSİMETRE ÜCRETİ )

GÜNLÜK GAZETELİ TAKSİ HİZMETİ
Üyelerimiz merkezimize önceden haber vermek kaydı ile günlük gazeteli TAKSİ hizmetimizden yararlanabilirler. Gazetenin bayilerde kalmama ihtimaline karşı kendilerinden alternatif gazete ismide alınacaktır. ( TAKSİMETRE ÜCRETİ )

KENT BİLGİ SİSTEMİ
Üyelerimize ait işyerleri merkezimiz bilgisayarında bulunan KENT BİLGİ SİSTEMİNE ücretsiz olarak eklenecek, ilettikleri katalogları merkezimizde diğer üyelerimizin bilgisine sunulacaktır. ( ÜCRETSİZDİR )

İNTERNET HİZMETİ
Üyelerimiz araçlarımızda seyir halinde iken, acil ihtiyaçlarında önemli bilgilere ulaşılarak, kendilerine iletilecektir.
( Havalaanı yolculuğunda uçakların iniş ve kalkış bilgileri, döviz, borsa, son dakika gelişmeleri gibi ) ( ÜCRETSİZDİR )

FOTOĞRAF HİZMETİ
Üyelerimiz önceden haber vermek kaydı ile FOTOĞRAF MAKİNALI TAKSİ hizmeti talebinde bulunabilirler.
Tüm üyelerimiz Fotoğrafçılık eğitimi alana kadar bu hizmette fotoğraf kalitesi hakkında bir güvence verilemeyecektir.
( TAKSİMETRE ÜCRETİNE EK OLARAK FATURA EDİLMİŞ FİLM VE BASKI ÜCRETİ )

İLETİŞİM MERKEZİMİZE HESAPLI ERİŞİM İMKANI
Sistemimize kayıtlı üyeler merkezimize bildirdikleri telefon numaralarından merkezimizdeki TURKCELL 0533 620 10 44,
TELSİM 0544 592 88 44, AYCELL 0505 568 88 44, ARİA 0555 283 33 55
nolu GSM telefonlarımıza çağrı bıraktıklarında derhal kendilerine dönülerek talepleri değerlendirilecektir. ( ÜCRETSİZDİR )

YOL YARDIM HİZMETİ
Üyelerimizin kendi araçlarındaki bir arızadan dolayı ulaşımlarındaki herhangi bir aksama anında derhal yardım ve
TAKSİ hizmeti verilecek, mağduriyetlerinin güvenilir elemanlarca giderilmesi sağlanacaktır. ( TAKSİMETRE ÜCRETİ )

"ALKOLLÜYÜM GEL" HİZMETİ
Trafik kazalarının ve Alkollü araç kullanımlarının önüne geçmek amacıyla, Şehrimizin neresinde olursa olsun
üye müşterilerimize yedek şoför hizmeti verilecek ve evlerine güvenle gitmeleri sağlanmaktadır. ( HERİKİ ARAÇ İÇİN TAKSİMETRE ÜCRETİ )

TURİSTİK ŞEHİR GEZİSİ
Misafirlerinizin BURSA il ve ilçelerindeki tüm turistik gezileri, Özel seçilmiş rehber kitaplar eşliğinde, bilgilendirme hizmeti ile birlikte BURSA'yı adım adım bilen şoförlerimiz tarafından verilmektedir. ( TAKSİMETRE ÜCRETİ )

YABANCI DİL BİLEN REHBER ŞOFÖR
Hizmetin başlangıcında yabancı dil konusunda eldeki imkanlar değerlendirilerek İYİ derecede BULGARCA, RUSÇA, ORTA derecede ALMANCA, ARAPÇA, ve anlaşabilecek düzeyde İngilizce bilen şoförlerle hizmet verilmektedir. (TAKSİMETRE ÜCRETİ )

KONUŞMA KLAVUZLARI
Yabancı dil konusundaki mağduriyeti en aza indirmek amacıyla kitaplığımıza İNGİLİZCE, FRANSIZCA, ALMANCA, İTALYANCA, İSPANYOLCA, JAPONCA, MACARCA, RUMENCE, ÖZBEKÇE KONUŞMA KLAVUZLARI ve ŞOFÖRLER İÇİN İNGİLİZCE rehberi kütüphanemize dahil edilmiş olup, talep halinde araçla birlikte gönderilecektir. Bu kitaplar çok kısa zamanda tüm üye araçlarda set halinde bulundurulacaktır.
( ÜCRETSİZDİR )

REHBERLİK HİZMETİ
Araçlarımızdaki üyelerimizin kentle ilgili tüm bilgilere ulaşmaları için Rehber kitaplar, KENT BİLGİ SİSTEMİ ve İNTERNET'teki tüm imkanlar seferber edilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. ( ÜCRETSİZDİR )

24 SAAT FAKS HİZMETİ
Merkezimizde bulunan (224) 242 12 06 nolu faks cihazımıza, üyelerimizin bilgisi dahilinde gelecek fakslar,
üyelerimizin bildirdiği adrese derhal iletilecektir. ( TAKSİMETRE ÜCRETİ)

HEDİYE GÖNDERME HİZMETİ
Üyelerimizin, Özel günlerinde Sevdiklerine her türlü özel hediye gönderme talepleri titizlikle değerlendirilerek, bildirdiği gün ve saatte yerine getirilecektir. (HEDİYENİN FATURA EDİLMİŞ ÜCRETİ ve TAKSİMETRE ÜCRETİ )

ÖZEL YARDIM HİZMETLERİ
Üyelerimize acil ihtiyaçları halinde 24 saat reçeteli ilaç temini, gıda ve ihtiyaç maddeleri temini, çilingir bulunması gibi hizmetler verilmektedir. ( TAKSİMETRE ÜCRETİ ve FATURA EDİLMİŞ İHTİYAÇ MADDELERİ ÜCRETİ )

Fethiye Mh. Ay sk. No: 3/A Yasemin Sitesi C Blok 16140 NİLÜFER BURSA